Formularz

Jeśli chciałbyś na łamach naszego portalu wyświetlać baner reklamowy prezentujący produkty lub usługi oferowane przez Twoją firmę, to zgłoś się do nas wypełniając poniższy formularz.

W treści wiadomości podaj nam informacje jaką stronę chciałbyś promować, jakie banery chciałbyś wykorzystać (statyczne, flashowe), które miejsca na stronie by Cię interesowały oraz jaki jest planowany timing wyświetlania reklam.

W tej chwili oferujemy wyświetlanie banerów w lewej kolumnie pod menu (rozmiar grafik max 300x600 pikseli) oraz w prawej kolumnie w dwóch miejscach: między 4 a 5 filmem oraz po ostatnim filmie (rozmiar grafik max 500x 300 pikseli).

Jeśli interesuje Cię inna forma reklamy, to również prosimy o kontakt.

Wystawiamy faktury VAT.

Treść wiadomości
Imię i nazwisko
Adres e-mail
   Nowe kategorie

Masz pomysł na dodatkową kategorię? Masz swoje ulubione miejsca na wakacje, komiksy albo przepisy kulinarne? Jeśli tak, to zgłoś dodatkową kategorię poprzez ten formularz i opisz nam swoich faworytów, których powinniśmy w niej umieścić. Dobrymi rzeczami trzeba się dzielić!

Reklama

Jesteś zainteresowany wyświetlaniem reklam swoich produktów lub usług na łamach naszego portalu? Zgłoś się do nas poprzez ten formularz.