Formularz

Jeśli chciałbyś na łamach naszego portalu wyświetlać baner reklamowy prezentujący produkty lub usługi oferowane przez Twoją firmę, to zgłoś się do nas wypełniając poniższy formularz.

W treści wiadomości podaj nam informacje jaką stronę chciałbyś promować, jakie banery chciałbyś wykorzystać (statyczne, flashowe), które miejsca na stronie by Cię interesowały oraz jaki jest planowany timing wyświetlania reklam.

W tej chwili oferujemy wyświetlanie banerów w lewej kolumnie pod menu (rozmiar grafik max 300x600 pikseli) oraz w prawej kolumnie w dwóch miejscach: między 4 a 5 filmem oraz po ostatnim filmie (rozmiar grafik max 500x 300 pikseli).

Jeśli interesuje Cię inna forma reklamy, to również prosimy o kontakt.

Wystawiamy faktury VAT.

Treść wiadomości
Imię i nazwisko
Adres e-mail
   Kontakt

Jeśli uważasz, że w którejś kategorii brakuje ciekawego filmu, to koniecznie daj nam znać za pośrednictwem tego formularza. Rozważymy każdą propozycję.
Jeśli chciałbyś się do nas zwrócić w innej sprawie, to również zachęcamy do skorzystania ze wspomnianego formularza.

Współpraca

Jesteś zainteresowany wyświetlaniem reklam swoich produktów lub usług na łamach naszego portalu? Zgłoś się do nas poprzez ten formularz.

O nas

Jesteśmy grupą młodych osób, która w wolnym czasie uwielbia oglądać filmy. Niekiedy podjęcie decyzji o tym, jaki film wybrać do kolejnego seansu zajmowało nam nawet ponad godzinę. Portale o tematyce filmowej nie były zbyt pomocne, więc postanowiliśmy utworzyć własną, prostą stronę z logicznie ułożonymi kategoriami, w których łatwo można sprawdzić najważniejsze informacje o filmach.

Mamy nadzieję, że strona przypadnie wam do gustu i odkryjecie dzięki niej ciekawe filmy, których jeszcze nie mieliście okazji oglądać. Udanych łowów!