Biura Rachunkowe - Sprawdź Polecaną Księgową i Zaoszczędź[ PRZEJDŹ DO MENU - Sprawdź inne kategorie]

Na rynku jest obecnych bardzo dużo biur rachunkowych. Nawet w mniejszych miejscowościach do 50 tys. mieszkańców można znaleźć 30-40 firm świadczących usługi księgowe. Duża liczba konkurencji w tej branży nie przekłada się jednak na oferowanie atrakcyjnych cen dla klientów, a fakt, że musimy wybierać spośród wielu biur księgowych utrudnia podjęcie dobrej decyzji.

Wybór biura rachunkowego - Data ostatniej aktualizacji: 8. lutego 2024 🔥

W poniższym artykule opisujemy, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze biura rachunkowego, żeby później nie żałować podjętej decyzji.
Biuro rachunkowe dla jednoosobowej działalności gospodarczejCenniki biur rachunkowych

Obecnie (luty 2024) ceny prowadzenia księgowości dla jednosobowych działalności gospodarczych niebędących na VAT-cie w Warszawie i okolicznych miejscowościach zaczynają się co najmniej od 300-350 zł. Są to najniższe stawki, jakie można zauważyć na różnego rodzaju portalach z wizytówkami księgowych. Czasami ceny usług księgowych potrafią zaczynać się nawet od 500 zł - i to przy założeniu, że klient nie będzie potrzebował księgowania więcej niż 10 dokumentów w ciągu miesiąca. Na początku 2024 roku znaczna część biur rachunkowych ogłosiła swoim klientom podwyżki i widać, że część klientów nie akceptuje wyższych stawek i szuka innych biur do prowadzenia księgowości.

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność, jesteś freelancerem, pracujesz na zasadach B2B, to możesz zaoszczędzić wybierając usługi znajomej księgowej. Sprawdź aktualny cennik. Obsługa księgowa prowadzona przez to biuro jest idealnym rozwiązaniem dla:

 • programistów
 • fotografów
 • copywriterów
 • projektantów stron internetowych
 • lekarzy
 • ratowników medycznych
 • pielęgniarek
 • psychologów
 • stomatologów
 • adwokatów
 • pośredników nieruchomości
 • ubezpieczycieli
 • konsultantów biznesowych
 • organizatorów szkoleń dla firm
 • fryzjerów
 • kosmetyczek
 • barberów

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić zmieniając swoje obecne biura rachunkowe.
Dobre biuro rachunkowe

Poniżej podajemy listę rzeczy, na które najczęściej skarżą się klienci biur rachunkowych. Warto mieć na uwadze te kwestie, przy wybieraniu osoby do prowadzenia księgowości.

 • wysokie ceny - ten punkt nie wymaga wyjaśnienia
 • niemiła obsługa - łatwo można znaleźć opinie klientów biur rachunkowych, którzy mówią, że w momencie, gdy muszą zadzwonić do swojej księgowej, żeby wyjaśnić jakąś sprawę, to czują ból brzucha. Księgowa powinna chętnie służyć pomocą.
 • utrudniony kontakt
 • brak przestrzegania waznych terminów


Podejmij świadomą decyzję wybierając biuro rachunkowe do prowadzenia księgowości. Sprawdź opinie, przejrzyj i porównaj oferty wielu firm, zadzwoń do kilku firm, sprawdź jak będzie Ci się rozmawiało.

[ PRZEJDŹ DO MENU - Sprawdź inne kategorie]


Zestawienie najlepszych, najstraszniejszych horrorów ostatnich 20 lat. Najlepsze, najśmieszniejsze komedie. Sprawdź nasz ranking z fajnymi fimlami. Już teraz sprawdź najciekawsze filmy z 2021 roku. Nie zwlekaj! Odkryj polecane filmy, które swoją światową premierę miały w 2020 roku. Lista aktualizowana! Ranking najlepszych dramatów, które swoją światową premierę miały po roku 2000. Odkryj najnowsze, najlepsze horrory. Prezentujemy filmy, które swoją światową premierę miały w 2020 roku! Fajne filmy - lista najlepszych filmów ostatnich dwóch dekad. Same polecane filmy, idealne na wieczór. Zestawienie najlepszych filmów animowanych dla całej rodziny. Odkryj ciekawe bajki animowane. Najlepsza lista w sieci zawierająca mnóstwo filmów romantycznych. Jeśli jesteś fanem filmów o miłości, to nie możesz przegapić naszego zestawienia. 10 filmów, które zarobiły najwięcej w historii kina. Sprawdź! Polskie filmy - zestawienie najciekawszych polskich produkcji z ostatnich dwóch dekad. Najlepsze filmy science-fiction - ranking Najciekawsze filmy biograficzne w jednym miejscu. Sprawdź nasz ranking. Anya Taylor-Joy - wszelkie informacje, które musisz znać o aktorce odgrywającej główną rolę w miniserialu Gambit królowej. Ranking filmów wojennych. Prawdopodobnie najlepsze zestawienie, jakie możesz znaleźć w sieci. Opisy, opinie, zwiastuny - wszystko w jednym miejscu. Wiele najlepszych filmów przygodowych w jednym miejscu. Nie znajdziesz drugiej tak konkretnej listy w Internecie. Przekonaj się sam już teraz! Mądre filmy familijne, przy których świetnie będzie się bawić cała rodzina. Sprawdź i znajdź coś dla siebie! Filmy muzyczne - najlepszy ranking filmów muzycznych pokroju takich hitów jak Whiplash czy Król rozrywki. Najobszerniejsza lista skupiająca najlepsze filmy dokumentalne. Znajdź coś dla siebie. Filmy fantasy - na naszej liście znajdziesz niemal 100 najlepszych filmów tego gatunku. Filmy akcji naszpikowane scenami kaskaderskimi, pościgami, strzelaninami i bijatykami. Znajdź film w sam raz dla siebie.


2 RZECZY, KTÓRE MOŻESZ ZROBIĆ, JEŚLI TA STRONA JEST DLA CIEBIE PRZYDATNA

✅ Ustaw zakładkę w przeglądarce
Kliknij ikonę gwiazdki, która znajduje się u góry, zwykle z prawej strony pasku adresu i dodaj zakładkę do strony. Dzięki temu będziesz mógł szybko do niej powrócić zawsze, gdy będziesz szukał dobrego filmu do obejrzenia.

✅ Prześlij link do strony swoim znajomym
Znasz kogoś, kto tak jak ty lubi oglądać filmy? Ktoś pytał ciebie ostatnio o to, co polecasz? Prześlij takiej osobie link do najlepsze.net.pl, bo może jeszcze tu nie trafiła i będzie ci za to wdzięczna. Dobrymi rzeczami trzeba się dzielić!Kontakt

Jeśli uważasz, że w którejś kategorii brakuje ciekawego filmu, to możesz dać nam znać za pośrednictwem tego formularza. Rozważymy każdą propozycję.
Jeśli chciałbyś się do nas zwrócić w innej sprawie (np. jesteś zainteresowany wyświetlaniem reklam swoich produktów lub usług na łamach naszego portalu), to również zachęcamy do skorzystania ze wspomnianego formularza.

Lubisz tę stronę?

Ustaw w przeglądarce zakładkę najlepsze.net.pl
Dzięki temu odnośnik do strony będziesz miał zawsze pod ręką - wygodne rozwiązanie! Kliknij ikonkę gwiazdki znajdującą się u góry, zazwyczaj z prawej strony pasku adresu.

Prześlij link strony swoim znajomym
Dobrymi rzeczami trzeba się dzielić. Prześlij link osobom, które mogą być nią zainteresowane. Może jeszcze nie znają tej strony i będą ci wdzięczne.

Fajne Bajki Filmowe

Na naszej liście znajdziecie wyłącznie najlepsze bajki, które spokojnie można polecić do obejrzenia razem z dziećmi. Wśród wielu propozycji znajdują się m.in. takie filmy animowane jak "Coco" (bardzo dobrze oceniana bajka z przesłaniem - jeśli jej nie oglądaliście, to polecamy ją w pierwszej kolejności), "Ekspres polarny", "Jak wytresować smoka", czy też "Kraina lodu". Poza dobrze znanymi tytułami znajdziecie na pewno też takie, o których jeszcze nie słyszeliście, a które warto poznać.