Kontakt[ PRZEJDŹ DO MENU - Sprawdź inne kategorie]

Jeśli chcesz dodać swoje propozycje filmów do naszego zestawienia, to możesz przesłać zgłoszenie za pomocą poniższego formularza.

Napisz co i dlaczego powinniśmy dodać. Jeśli podobne prośby zgłoszą również inni użytkownicy, to na pewno uwzględnimy je podczas aktualizacji zestawień. Najlepsze uzasadnienia będą publikowane na stronie.

Jeśli chciałbyś na łamach naszego portalu wyświetlać baner reklamowy prezentujący produkty lub usługi oferowane przez Twoją firmę, to również zgłoś się do nas wypełniając poniższy formularz.

W treści wiadomości podaj nam informacje jaką stronę chciałbyś promować, jakie banery chciałbyś wykorzystać (statyczne, flashowe), które miejsca na stronie by Cię interesowały oraz jaki jest planowany timing wyświetlania reklam.

W tej chwili oferujemy wyświetlanie banerów w lewej kolumnie pod menu (rozmiar grafik max 300x600 pikseli) oraz w prawej kolumnie w trzech miejscach: po 5., 10. oraz po 15. filmie (rozmiar grafik max 400x300 pikseli).

Jeśli interesuje Cię inna forma reklamy, to również prosimy o kontakt.

Wystawiamy faktury VAT.
Dane naszej firmy:
Najlepsze.net.pl Adgorytm
NIP: 757 144 76 66

Wypełnij formularz

Treść wiadomości
Imię/Nick
Adres e-mail
   [ PRZEJDŹ DO MENU - Sprawdź inne kategorie]Kontakt

Jeśli uważasz, że w którejś kategorii brakuje ciekawego filmu, to możesz dać nam znać za pośrednictwem tego formularza. Rozważymy każdą propozycję.
Jeśli chciałbyś się do nas zwrócić w innej sprawie (np. jesteś zainteresowany wyświetlaniem reklam swoich produktów lub usług na łamach naszego portalu), to również zachęcamy do skorzystania ze wspomnianego formularza.

O nas

Jesteśmy grupą młodych osób, która w wolnym czasie uwielbia oglądać filmy. Niekiedy podjęcie decyzji o tym, jaki film wybrać do kolejnego seansu zajmowało nam nawet ponad godzinę. Portale o tematyce filmowej nie były zbyt pomocne, więc postanowiliśmy utworzyć własną, prostą stronę z logicznie ułożonymi kategoriami, w których łatwo można sprawdzić najważniejsze informacje o filmach.

Mamy nadzieję, że strona przypadnie wam do gustu i odkryjecie dzięki niej ciekawe filmy, których jeszcze nie mieliście okazji oglądać. Udanych łowów!

Lubisz tę stronę?

Ustaw w przeglądarce zakładkę najlepsze.net.pl
Dzięki temu odnośnik do strony będziesz miał zawsze pod ręką - wygodne rozwiązanie! Kliknij ikonkę gwiazdki znajdującą się u góry, zazwyczaj z prawej strony pasku adresu.

Prześlij link strony swoim znajomym
Dobrymi rzeczami trzeba się dzielić. Prześlij link osobom, które mogą być nią zainteresowane. Może jeszcze nie znają tej strony i będą ci wdzięczne.